Wojewódzki Konkurs Plastyczny „W świątecznym blasku lampionu”

W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „W świątecznym blasku lampionu”, którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach w kategorii wiekowej 5 – 6 lat drugie miejsce zajęła Ewa Ulczok z Oddziału Przedszkolnego, trzecie miejsce Julia Gizdoń z klasy 1a, natomiastWiktor Larecki oraz Nikodem Kakitek z Oddziału Przedszkolnego wywalczyli wyróżnienie. W kategorii wiekowej 7 – 10 lat uczennica Maja Sacawa z klasy 1a zdobyła pierwsze miejsce, drugie miejsce zajęły Maria Dytko oraz Patrycja Józewicz – uczennice klasy 1a. W kategorii wiekowej 11 – 15 lat pierwsze miejsce wywalczyła Marcelina Swadźba z klasy 2b Gimnazjum, natomiast wyróżnienie zdobyły: Dominika Sacawa z klasy 7a, Maja Kodzis z klasy 5c oraz Kinga Świtalska z klasy 3a Gimnazjum.

Gratulujemy nagrodzonym i zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursach.