Dzień Dziecka i Dzień Patrona

1 czerwca, jak co roku, zamiast nauki wybraliśmy gry i  zabawy na świeżym powietrzu.

Dzień Dziecka połączyliśmy z Dniem Sportu. Przed rozpoczęciem rozgrywek sportowych, zaproszeni goście - Pan Jan Ratka, zastępca Burmistrza Miasta Łaziska Górne, przedstawiciele Rady Rodziców oraz nauczyciele i uczniowie, zebrali się na boisku szkolnym, aby uroczyście otworzyć siłownię zewnętrzną. Po tym wydarzeniu na naszym szkolnym podwórku można było uczestniczyć w turniejach  sportowych. Dyscypliny były różne, więc każdy znalazł coś dla siebie.

Po emocjach sportowych przyszedł czas na terenową dla uczniów klas 4-8. Poszczególne grupy musiały podążać za wskazówkami i zgodnie z wytycznymi mapy odwiedzać wyznaczone punkty, gdzie czekały na nich pytania i zadania konkursowe.