Nasi laureaci i finaliści

Nasi najstarsi uczniowie co roku zdobywają najwyższe wyniki w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. W bieżącym roku szkolnym uczeń i uczennica klasy 8a zdobyli tytuły laureatów, natomiast dwóch uczniów klas 8 uzyskało tytuły finalistów.

Karol Gasz, uczeń klasy 8a, został Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego .

Emilia Kaidasz, uczennica klasy 8a, została Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego.

Kamil Gruchel, uczeń klasy 8a, został Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego.

Mateusz Górski, uczeń klasy 8b, został Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego.

Naszym laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.