Konkurs muzyczny

Począwszy od roku 2001, 26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków Obcych.

Głównym przesłaniem tego dnia jest przypomnienie o korzyściach płynących ze znajomości wielu języków i zachęcać do nauki języków obcych — nieważne, czy po to, by łatwiej znaleźć pracę, móc porozumieć się na zagranicznym wyjeździe, poznać obcą kulturę, czy też dla samej satysfakcji z opanowania nowego języka. Dlatego też z tej okazji w naszej szkole odbył się tradycyjny już konkurs ze znajomości muzyki różnych krajów. Udział w nim wzięli uczniowie klas 6-8 i niespodziewanie pierwsze miejsce zajęli najmłodsi uczestnicy z kl. 6A. Drugie miejsce przypadło w udziale kl. 8A, a honoru klas siódmych obroniła kl. 7B zajmując trzecią lokatę. GRATULUJEMY!