Piastowskie biesiadowanie

7 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbył się VI Rodzinny Piknik Piastowski. Po dwóch latach pandemicznej przerwy mogliśmy wrócić do naszej tradycji wspólnego biesiadowania.

Czerwcowe spotkanie w łaziskiej dwójce zaszczycili swą obecnością zaproszeni goście: pan burmistrz Aleksander Wyra, sekretarz miasta pani Elżbieta Piecha, pani naczelnik Joanna Palenta, pani naczelnik Iwona Gejdel, pan naczelnik Damian Ksiądz, ks. dr Grzegorz Śmieciński, radni miasta Łaziska Górne. Rodzinny Piknik Piastowski uroczyście rozpoczęła pani dyrektor Grażyna Tkocz oraz przedstawiciel Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2. Podczas wspólnej biesiady nie zabrakło występów artystycznych naszych uczniów i gości, zawodów sportowych oraz atrakcji dla najmłodszych: dmuchanego zamku czy zabaw w szkolnym ogrodzie. Na zaproszonych gości czekały także kawiarenki oraz inne stoiska z kulinariami. Dobrej zabawy nie przerwały nawet ciemne chmury ani strugi deszczu.

VI Piknik Piastowski to dzieło pracy wielu rąk: dyrekcji szkoły i nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, rodziców, uczniów oraz innych osób, które zaangażowały się przygotowanie tego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy już od wielu lat współtworzą to piastowskie biesiadowanie. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy!