Sala zabaw "Piastolandia"

12 stycznia 2022 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnej sali zabaw, nazwanej Piastolandią.

W tym wyjątkowym dniu towarzyszyli nam: Pan Burmistrz Aleksander Wyra, Pani Naczelnik Wydziału Edukacji, Ochrony Zdrowia, Kultury i Sportu - Joanna Palenta, Pani Joanna Kalisz oraz Pani Violetta Tomecka – koordynatorki projektu „Dobrze być przedszkolakiem” w naszym mieście, Pani Dyrektor Grażyna Tkocz oraz Pani Wicedyrektor Elżbieta Swadźba.

Piastolandia została stworzona dzięki funduszom otrzymanym w ramach udziału w projekcie „Dobrze być przedszkolakiem” oraz dzięki wsparciu władz miasta. Z sali zabaw oraz zakupionych pomocy dydaktycznych będą mogły korzystać dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie naszej szkoły. Pomoce dydaktyczne, które znajdują się w tej sali pozwolą na prowadzenie ciekawych i kreatywnych zajęć.