Tegoroczny rok szkolny 2019/2020 pod wieloma względami różnił się od poprzednich.

Od połowy marca, kiedy to zostały zawieszone tradycyjne zajęcia dydaktyczne nie przychodziliśmy do szkoły, ponieważ obowiązywało kształcenie na odległość. Zdalne nauczanie realizowaliśmy poprzez komunikator internetowy Skype oraz dziennik elektroniczny Librus.

Dziś stosując się do obowiązujących procedur przyszliśmy do szkoły na zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Może nie było tak uroczyście jak w ubiegłych latach, jednak podzieleni na dwie grupy z dumą odebraliśmy świadectwa od wychowawcy w sali lekcyjnej. Pani dyrektor również złożyła nam gratulacje, jednocześnie życząc spokojnych i bezpiecznych wakacji.