Zajęcia w klasie IIIb

Nasza klasa zaczęła obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości już we wrześniu. Razem z naszą panią zrobiliśmy gazetkę i nauczyliśmy się czterech zwrotek "Mazurka Dąbrowskiego". Coraz lepiej idzie nam już śpiewanie. Później śpiewaliśmy piosenki patriotyczne. Rozwiązywaliśmy zadania, zagadki i rebusy. Nie zabrakło też  pracy na programach komputerowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się quizy i testy. Wszyscy uczniowie z naszej klasy wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym "Kocham Cię, Polsko!" Może komuś uda się zdobyć nagrodę? Na zajęciach plastycznych wykonujemy kotyliony, które założymy do odświętnych strojów podczas szkolnych obchodów Święta Niepodległości. W klasie powiesiliśmy biało - czerwoną flagę.