Placówka wsparcia dziennego

Placówka wsparcia dziennego, zwana świetlicą, działająca w ramach Miejskiego Ośrodka Wspierania Rodziny i Dziecka przy ul. Wyszyńskiego 8 w Łaziskach Średnich (siedziba) oraz przy ul. Jana Pawła II 1 w Łaziskach Górnych (filia) oferuje różnorodne zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 16 roku życia, w godzinach 14 - 18 (w roku szkolnym) oraz 9 - 13 (wakacje i dni wolne od zajęć szkolnych).

Chcąc wesprzeć rodziców w procesie wychowania i rozwoju dziecka, placówka oferuje szereg zajęć o charakterze edukacyjnym, sportowo – rekreacyjnym, artystycznym czy kulinarnym. Praca z wychowankami skupia się wokół rozwijania ich umiejętności społecznych oraz konstruktywnego spędzania wolnego czasu i odbywa się w grupach, których liczebność nie przekracza 15 osób.

Dzieci mogą przychodzić na zajęcia  conajmniej 3 razy w tygodniu. Pobyt w świetlicy jest bezpłatny, a w ciągu dnia podopieczni otrzymują posiłek.

Jeśli chciałby/aby Pan/i dowiedzieć się o placówce czegoś więcej, zapisać swoje dziecko na zajęcia, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 32/721 89 10 lub osobiście pod w/w adres.

Zachęcamy do obejrzenia załączonej prezentacji.