Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września w Szkole Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.  O godzinie 9.15 odbyła się akademia, w której uczestniczyli uczniowie klas IV-VII oraz gimnazjaliści. Wszyscy z radością przekroczyli próg szkoły, ciesząc widokiem kolegów i koleżanek. Ponadto każdego zachwycił widok sali gimnastycznej, która podczas wakacji przeszła gruntowy remont. Pierwszoklasiści rozpoczynający naukę w szkole podstawowej spotkali się w południe W tym ważnym dla naszej szkoły wydarzeniu towarzyszyli nam: Pan Burmistrz Aleksander Wyra, Pani Naczelnik Wydział Edukacji, Ochrony Zdrowia, Kultury i Sportu Joanna Palenta, Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Król, Przedstawiciele Rady Rodziców, Dyrekcja Szkoły, rodzice oraz wychowankowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich. Bohaterami tego dnia byli uczniowie, którzy rozpoczynają naukę w klasach I szkoły podstawowej. To w ich stronę skierowane były ciepłe słowa starszych kolegów, którzy z radością przyjęli ich do swojego grona. Mamy nadzieję, że rozpoczynający się rok szkolny będzie pełen sukcesów i uśmiechu.