Konto bankowe Rady Rodziców

Drodzy Rodzice,

Rada Rodziców to grupa ludzi, która ma za zadanie reprezentować Was, Nasze dzieci oraz wspierać szkołę w ich działaniach. To wszystko dlatego, że Nam wszystkim zależy na naszych dzieciach, na ich wykształceniu oraz dobrej przyszłości.
Dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie informacje, pomysły, inicjatywy, ale również uwagi, które są dla Nas ważne i istotne bo pomagają działać lepiej i skuteczniej.

Zarząd Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024:

Przewodnicząca –  Iwona Bobowiec
Zastępca – Marcin Dytko
Sekretarz – Agnieszka Kania
Skarbnik – Ewa Szewczyk

Ponieważ do działania potrzebne są również środki finansowe, to jak co roku, prosimy o wpłaty na konto. Składka na rok szkolny 2023/2024 ustalona przez Radę Rodziców wynosi 12 zł miesięcznie (120 zł rocznie) na pierwsze dziecko i 6zł miesięcznie (60zł rocznie) na kolejne dziecko.

Jednocześnie informujemy, że jeżeli rodzice nie mogą wpłacić całości składki prosimy o taką kwotę, którą rodzice są w stanie wpłacić.

Ważna jest każda wpłata.

Wpłaty prosimy dokonywać na rachunek bankowy Rady Rodziców:

03 1020 2528 0000 0102 0366 0057 lub BLIKIEM na numer telefonu 605-059-805

W tytule przelewu prosimy o wpis: składka na RR, imię i nazwisko ucznia, klasa

Dziękujemy za każdą dokonaną wpłatę ponieważ pieniądze przekazane są w 100% na potrzeby naszych dzieci.

Zapraszamy wszystkich do kontaktu za pośrednictwem przedstawicieli rodziców w klasach.

Przewodnicząca Rady Rodziców - Iwona Bobowiec