Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr"

11 listopada 2018 roku w naszej szkole zorganizowano Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr".

Długo czekaliśmy na wyniki tego trudnego i angażującego konkursu. Sześciu naszych uczniów klas 6: Klaudia Gerzok, Julia Sonek, Klaudia Porwolik,  Michał Skiba, Jakub Jas oraz Oliwier Rożek dokładnie o godzinie 12 wraz z dwudziestosiedmioma tysiącami uczestników z całej Polski zasiadło przed komputerami i rozwiązywało testy polegające na logicznym i matematycznym rozwiązywaniu problemów.

W konkursie maksymalnie można było zdobyć 120 punktów. Najlepszy wynik w naszej szkole osiągnęła Klaudia Porwolik zdobywając 71,25 punktów. Do zajęcia miejsca na podium naszej uczenicy zabrakło 26 punktów. Pomimo braku wygranej, każdy z uczestników otrzyma dyplom.

W następnym roku szkolnym kolejna edycja konkursu. Już teraz życzymy naszym uczniom sukcesów w kolejnej edycji.