Inauguracja Obchodów Jubileuszu 80-lecia

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów, byłych pracowników, absolwentów i przyjaciół szkoły 25 kwietnia 2018 roku na Inaugurację Obchodów Jubileuszu 80-lecia Szkoły.

W tym dniu zostanie odprawiona uroczysta Msza święta o godz. 815 w kościele pw. Matki Boskiej Królowej Różańca Świętego w Łaziskach Górnych. Po Mszy uczniowie, nauczyciele i goście utworzą barwny korowód i przejdą, w towarzystwie orkiestry, ulicą Cieszyńską do Szkoły Podstawowej nr 2. Przemarsz będzie upamiętniał wydarzenie sprzed 80 lat – gdy społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 przeszła ze Szkoły Podstawowej nr 1, w której murach rozpoczęła rok szkolny 1937/1938, do nowego budynku na ulicy Cieszyńskiej.

Na zakończenie w ogrodzie szkoły zostanie zasadzone drzewo jubileuszowe - buk pospolity.

Po ceremonii zapraszamy gości na spotkanie w auli.