Radość Świętych

3.11.2017 roku w naszej szkole świętowaliśmy razem z Wszystkimi Świętymi.

Uczniowie klas od I do V poprzez wspólną zabawę, tańce i śpiew oraz prace artystyczne przez siebie wykonane prezentowali sylwetki Świętych Patronów. Wielu uczniów wcieliło się w te postacie poprzez piękne stroje, które dzięki pomocy rodziców również nadały szczególnego charakteru tejże Uroczystości.

Godzinę później uczniowie klas od 6 SP do 3 gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w przedstawieniu przygotowanym przez swoich rówieśników pt. "Zło Dobrem Zwyciężaj”, podczas którego oczami młodego człowieka została ukazana postać heroicznego pełnego miłości do Ojczyzny, Księdza Jerzego Popiełuszki, którego głównym przesłaniem było to aby zło dobrem zwyciężać.

Dziękujemy drogim uczniom i ich rodzicom oraz  nauczycielom za wspólne przeżycie tego pięknego i świętego czasu.